TULE SELTSI LIIKMEKS!

Oled oodatud liituma Eesti Insuldipatsientide Seltsiga!
Kui soovid olla kursis insuldipatsiendi ravi- ja taastumisteekonna võimalustega, saada tuttavaks teiste, sarnase insulditeekonna läbi teinud kaasteelistega, jagada koos kogemusi, edusamme, mure- ja rõõmuhetki, ootame Sind liituma Eesti Insuldipatsientide Seltsiga.
Liikmelisusega annad olulise panuse seltsi tegevuse toetamisele, et oleksime nähtavad ja kuuldavad ning saaksime seista insuldiinimeste huvide eest.
Liikmeks astumine on lihtne:

  • Täida avaldus, mille saad omale alla laadida ning digiallkirjasta see. Täidetud avaldus (digiallkirjastatud) saada palun seltsi meiliaadressile info@insuldiselts.ee .

  • Tasu seltsi liikmeks astumise liikmemaks.

INSULDISELTSI liikmeks astumise avaldus.

Seltsi liikme liikmemaks on 20 eurot ja seda arvestatakse täis aasta järgi (periood 1. jaan-31. dets) olenemata liitumise ajast.
Seltsi arveldusarve number on: EE567700771006296105 LHV pank
Saaja: Eesti Insuldipatsientide Selts
Selgitusse palun märkida liikmeks astuja ees- ja perekonnanimi.

Selts saadab Sulle kinnituskirja, kui oled liikmeks vastu võetud. Eeldusel, et kõik liikmeks astumiseks vajalikud toimingud on Sinu poolt eelnevalt tehtud (avaldus ja liikmemaks on seltsini jõudnud).
Seltsi liikmetele: Iga-aastane liikmemaks tuleb tasuda hiljemalt 1. märtsiks.

Insuldiseltsi liikmeks astudes on Sul võimalus...
  • kohtuda ja tutvuda inimestega, kes on läbi teinud sama või sarnase teekonna, et jagada üksteisega nii rõõme kui muresid;

  • leida sobiv kogemusnõustaja, kellel on sama teekond juba läbitud ning oskab Sind toetada;

  • olla kursis kõige uuema teaduspõhise infoga insuldi raviteekonnast (arstide ja spetsialistide ettekanded infopäevadel, koolituste ettekanded, ülevaade nii riigi sisestest kui välisprojektidest, ülevaade teadus- ja meditsiinivaldkonda kuuluvate koostööpartnerite saavutustest ja uutest teadusele põhinevatest suundadest insuldiravis jne);

  • olla kursis parimate taastusravi ja toetavate teenuste võimalustega Eestis;

  • osaleda soodustingimustel seltsi üritustel (üldkoosolekud, infopäevad, koolitused, suvepäevad, jõulupeod, kampaaniad jm);

  • saada ideid, uusi mõtteid ja vaatenurki, nippe parimaks taastumiseks;

  • rääkida kaasa seltsi arengus, osaleda erinevates töögruppides, teha ettepanekuid jms.