Eesti Insuldipatsientide Seltsi on loonud kaks naist, kes kogesid ja leidsid, et insuldijärgsele taastumisele on vaja pöörata oluliselt rohkem tähelepanu.

Meie mõlema isiklikud kokkupuuted insuldiga on erinevad, kuid need elumuutvad kogemused on toonud meid kokku, et kaitsta insuldipatsientide huve ja olla vajadusel nende häälekandjaks ning suunanäitajaks, pakkudes tuge ja kogukonnatunnet nii haigetele kui nende lähedastele. Läbi huvikaitse ja koostöö soovime tõsta insulti kogenud inimeste elukvaliteeti ja tõhustada taastumisprotsessi.
Oma isiklikest kogemustest oleme õppinud, et edukaks taastumiseks on vaja motivatsiooni, inspiratsiooni, kannatlikkust, järjepidevust, emotsionaalset tuge ja julgustust ning teadmist, et oma murega ei olda üksi.

Liituge Insuldipatsientide Seltsiga, et tõsta vajalikke teadmisi ja motivatsiooni, kuidas tulla toime insuldijärgse igapäevaeluga. Meie teame, et elu pärast insulti on küll teistsugune ja eelnevast erinev, kuid elust rõõmu tundmine on võimalik. Elu läheb edasi natuke uutmoodi, väärtustades rohkem iseennast.

Insuldiselts pakub kogukonnatunnetust, korraldab/vahendab vestlusringe ja arutelusid, infotunde ja seminare, koolitusi ja konverentse. Seda kõike koostöös insuldipatsientide- ja nende lähedastega, vajadusel kaasates erialaspetsialiste. Koos edendame tervislikke eluviise, pöörame tähelepanu vaimsele ja füüsilisele tervisele, julgustame inimesi rohkem liikuma ja korraldame kogukondlikke üritusi.

Oleme loodud, et toetada insuldipatsientide heaolu ja positiivset mõtlemist ning võimalikult edukat taastumisprotsessi. Kõiki insuldi läbi elanud inimesi ja nende lähedasi ootab Insuldiseltsis mõistev õhkkond, sest siin teatakse, mida te tunnete!