29. OKTOOBER ON RAHVUSVAHELINE INSULDIPÄEV!

Täna on rahvusvaheline insuldipäev! 
Eesti Insuldipatsientide Seltsil suur rõõm teada anda, et juba mõnda aega oleme kaasatud üleeuroopalisse insuldiprojekti "Stroke Action Plan for Europe 2018–2030" /SAPE/ („Insuldi tegevuskava Euroopas 2018-2030“), mis parandab ja kaasajastab insuldiravi kvaliteeti ja raviteekonda ning ühtlustab insuldi raviteekonda üle Euroopa. Sel kevadel allkirjastasid Eesti projektimeeskonna liikmed Euroopa tegevuskava ühisdeklaratsiooni. Insuldiselts on oma allkirja sellele dokumendile andnud ning valmis jätkama väga olulist ja huvitavat teekonda ning tõhusat koostööd projektimeeskonnas!

NB! L. Puusepa nimelise Neuroloogide ja Neurokirurgide Seltsi PRESSITEADE (vajuta lingile)!

Eesti projektimeeskonda kuuluvad riiklikud organisatsioonid ja erialaühendused, kes on deklaratsiooniga ühinenud:

L. Puusepa nimeline Neuroloogide ja Neurokirurgide Selts
Eesti Insuldipatsientide Selts
Eesti Haigekassa
Sotsiaalministeerium
Tervise Arengu Instituut
Eesti Õdede Liit
Eesti Taastusarstide Selts
Eesti Perearstide Selts.

Insuldiselts soovib rahvusvahelise insuldipäeva puhul kõikidele insuldi üle elanud inimestele rahulikku ja tõhusat taastumisteekonda, järjepidevust ja kannatlikkust. Kõige olulisem on leida endas tahet, julgust ja motivatsiooni!

Eesti Insuldipatsientide Selts
www.insuldiselts.ee